TESTY 2021-2022 z českého jazyka pro žáky 9. tříd

TESTY 2021-2022 z českého jazyka pro žáky 9. tříd Autor: Mgr. Petra Adámková, Mgr. Šárka Dohnalová, Mgr. Lenka Hofírková, Mgr. Martina Jirčíková, Mgr. Šárka Pešková, Mgr. Lenka Weiglhoferová
Nakladatel: Didaktis
Rozsah: 148 str. A4
Typ: učebnice, obsahuje cvičení vč. řešení
ISBN: 978-80-7358-338-5
Hodnocení serveru: * * * * *

Chcete se co nejlépe a včas připravit na přijímací zkoušky na střední školu? Pak se Vám budou hodit nejnovější příručky z edice Testy. Seznámíte se v nich s typovými úlohami, vyzkoušíte si jejich řešení ve sbírce i v samotném didaktickém testu včetně záznamového archu a časového limitu.

Cílem publikace je důkladně vás připravit na jednotné přijímací zkoušky na střední školy. Oceníte zejména systematické procvičení jednotlivých tematických celků s užitečnými radami a doporučeními, jež vám ostré přijímací zkoušky ještě více usnadní. Samozřejmostí jsou řešení úloh. Věříme, že příručku využije každý, kdo chce u přijímacích zkoušek uspět, a vyžaduje proto kvalitní a komplexní přípravu.

Cena: 199 Kč (běžná cena 249 Kč) - Skladem (doručení do tří dnů) Objednat