Učebnice obecné psychologie

Typ: učebnice
ISBN: 978-80-200-1499-3
Hodnocení serveru: * * * * *

Obecá psychologie je obvykle pokládaná za nudný a nezáživný předmět - autorka, původně klinická a poradenská psycholožka, se pokusila dokázat, že se ve skutečnosti jedná o obor velmi zajímavý.

Nová česká učebnice obecné psychologie předkládá výklad pojmů, teorií a metod nejzákladnějšího psychologického oboru. Vedle tradičních témat obecné psychologie, tedy především poznávacích, motivačních a emocionálních procesů, publikace obsahuje poměrně rozsáhlé kapitoly o vědomí a imaginaci, které se v podobných anglicky psaných učebnicích zpravidla neobjevují. Autorka dokázala, že obecná psychologie, považovaná většinou studentů za nezáživný předmět, je ve skutečnosti obor nesmírně zajímavý.

Učebnice je určena především pro studenty jednooborové psychologie na filozofických fakultách, dále pro studenty učitelských oborů, speciální pegagogiky, sociální práce. Slouží i jako studijní text  k přijímacím zkouškám na obor psychologie.

Cena: 340 Kč (běžná cena 350 Kč) - Skladem (doručení do tří dnů) Objednat